تبلیغات
خــــزر
 
 
 
سایت در حال بازسازی . . .

ظریف به مجلس می‌رود

نویسنده : حامد نوری | تاریخ : 10:52 ق.ظ - پنجشنبه 11 اردیبهشت 1393وزرای امور خارجه، راه و شهرسازی، نیرو و کار و رفاه اجتماعی هفته آینده برای پاسخگویی به سؤالات نمایندگان و ارائه گزارش در صحن علنی مجلس حاضر می‌شوند.

به گزارش فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده پس از یک هفته سرکشی به حوزه‌های انتخابیه، جلسه علنی دارند.


بررسی چهار فقره سؤال عده‌ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه و همچنین رسیدگی به پرسش‌های حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده شاهین‌شهر و حسن کامران نماینده اصفهان از عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در دستور کار نشست‌های علنی هفته آتی پارلمان قرار دارد.

سؤال مشترک محمدحسن آصفری نماینده اراک،سیدسعید حیدری‌طیب نماینده کرمانشاه و فتح‌الله حسینی نماینده قصرشیرین از علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هفته بعد در صحن خانه ملت بررسی می‌شود.

ارائه گزارش حمید چیت‌چیان وزیر نیرو در زمینه «آخرین وضعیت آب و برق کشور» و اظهارنظر رؤسای کمیسیون‌های انرژی و کشاورزی در دستورکار جلسه علنی یکشنبه آتی مجلس قرار دارد.

یک نفر از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به عنوان ناظر در هیأت امنای مؤسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی در راستای اجرای تبصره ماده ۷ اساسنامه مؤسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی هفته آینده در صحن علنی انتخاب می‌شود.

۲ نفر از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس نیز به عنوان ناظر در هیأت عالی نظارت موضوع قانون نظام صنفی کشور در راستای اجرای ماده ۵۳ قانون نظام صنفی کشور و یک نفر از نمایندگان مجلس به عنوان ناظر در هیأت نظارت بر مسافرت‌های خارجی کارکنان دولت در راستای اجرای بند ۵ ماده یک قانون نظارت بر مسافرت‌های خارجی کارکنان دولت در نشست‌های علنی هفته آتی پارلمان انتخاب می‌شوند.


برچسب ها : ظریف , مجلس , نماینده , سوال , استیضاح ,
دسته بندی : جامعه و سیاست ,
 

آخرین مطالب

» اعتراض خانواده ی ماندلا به مجموعه ی «شمعدونی»!! ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» علت تشکیل سراب چیست؟ ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» چرا آب بی‌رنگ است؟ ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» چرا بعضی وقت‌ها حس می‌کنیم صحنه‌ای از زندگی روزمره خود را در خواب دیده‌ایم؟ ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» 29روش برای خلاق ماندن ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» حکایت جالب ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» قانون الگوی زیر را کشف کنید! ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» عدد نوزده در قرآن ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» آنچه به موفقیت می انجامد ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» مستطیل طلایی ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» یه شگفتی کوچولوی ریاضی!! ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» شاخص موفقیت ( جمعه 11 اردیبهشت 1394 )