تبلیغات
خــــزر
 
 
 
سایت در حال بازسازی . . .

علی دایی توهین نکرد؛ فقط مثال زد!

نویسنده : حامد نوری | تاریخ : 11:13 ب.ظ - دوشنبه 5 اسفند 1392لطفا به فیلم زیر نگاه کنید؛ دقیقا به حرف های علی دایی توجه کنید. او می گوید: "خدا به هر انسانی استعداد و توانایی داده. به یکی داده شده مسی به یکی داده شده کارگر شهرداری."  کجای این توهین است؟ خود دایی میگوید خدا به هر انسانی استعداد و توانایی داده. از کجای این حرف توهین برداشت می شود؟ مگر دایی گفته که کارگران محترم شهرداری بی استعداد هستند؟
 
آیا نه اینکه برخی از ماها اصولا به دنبال جوسازی و ساختن کوه از کاه و گاهی از هیچ هستیم؟ به هر حال علی دایی هیچ توهینی به کارگران شهرداری نکرده است، پس لطفا شایعه پراکنی نکنیم و به دنبال تخریب چهره یکی از اسطوره های ورزش کشورمان نباشیم.


[http://www.aparat.com/v/1KiLX]

مدیربرچسب ها : علی دایی , توهین , کارگران شهرداری , نود , فردوسی پور ,
دسته بندی : ورزشی ,
 

مادر، زبان و زبان مادری! به بهانه 2 اسفند : روز جهانی زبان مادری

نویسنده : حامد نوری | تاریخ : 04:15 ق.ظ - جمعه 2 اسفند 1392باز هم فرارسید؛ دو اسفند (بیست و یکم فوریه)، روز جهانی زبان مادری.

روزی جهانی اما مظلوم! متاسفانه در کشور ما خیلی چیزهای بی ربط به هم ربط پیدا میکنند. گاهی بیهوده از خیلی چیزها می ترسیم. گاهی چیزی به نام مصلحت سبب قربانی شدن اصول می شود. در یک کلام گاهی روئیدن یک گل زمین را افسرده می کند!

چگونه ممکن است کتاب مقدس ما، قرآن، تفاوت زبان ها و رنگ ها را آیه هایی از آیات الهی بداند اما ما پرداختن به آن را به چالش بکشیم؟ هر چند با روی کار آمدن دولت جدید امیدهای بسیاری زنده شد اما هنوز نمی توان زیاد امیدوار بود.

"وحدت" کلمه ای است که ماها زیاد می شنویم. آیا می توان بدون احترام متقابل از وحدت سخن گفت؟ اصلا وحدت چیست؟ شک ندارم بسیاری از کسانی که پرداختن به مسائل هویت فردی را خیانت میدانند در تعریف کلمه وحدت مشکل دارند. وحدت یکرنگ شدن نیست. هرگز! وحدت در رنگ های مختلف بودن، اما یکدل بودن است.چون وحدت در عین یکرنگی کاملا بی معنی است!برچسب ها : روز جهانی زبان مادری , زبان مادری , زبان , فوریه , 21 فوریه , یونسکو ,
دسته بندی : جامعه و سیاست ,
 

آخرین مطالب

» اعتراض خانواده ی ماندلا به مجموعه ی «شمعدونی»!! ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» علت تشکیل سراب چیست؟ ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» چرا آب بی‌رنگ است؟ ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» چرا بعضی وقت‌ها حس می‌کنیم صحنه‌ای از زندگی روزمره خود را در خواب دیده‌ایم؟ ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» 29روش برای خلاق ماندن ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» حکایت جالب ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» قانون الگوی زیر را کشف کنید! ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» عدد نوزده در قرآن ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» آنچه به موفقیت می انجامد ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» مستطیل طلایی ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» یه شگفتی کوچولوی ریاضی!! ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» شاخص موفقیت ( جمعه 11 اردیبهشت 1394 )