تبلیغات
خــــزر
 
 
 
سایت در حال بازسازی . . .

ورزش هایی که قد شما را بلند تر می کنند

نویسنده : زهرا سهرابی | تاریخ : 03:40 ب.ظ - شنبه 30 فروردین 1393

 

اگر شما هنوز 20 سالتان نشده، یا اینکه فرزندی دارید که در سنین نوجوانی است، این مطلب به دردتان می خورد. اگر در خانواده ای زاده شده اید که همه ی اعضای آن قدی کوتاه یا متوسط دارند، و شما دوست دارید قدتان از میانگین بقیه ی فامیل بلندتر باشد، پس ادامه ی این مطلب را از دست ندهید.
 

طبیعی ترین و بی خطرترین راه حل برای بلند تر کردن قد، این است که به سراغ ورزش هایی بروید که به بلند کردن قد شهرت دارند. در ادامه با برخی از این ورزش ها آشنا خواهید شد.
برچسب ها : ورزش , قد , بلند , افزایش قد ,
دسته بندی : تغذیه و سلامت , ورزشی ,
 

روایت رسایی از رابطه خصوصی ظریف و شرمن+طنز

نویسنده : حامد نوری | تاریخ : 03:38 ب.ظ - دوشنبه 25 فروردین 1393


حمید رسایی، نماینده عضو جبهه پایداری روز گذشته در نطق میان دستور در مجلس شورای اسلامی بخشی از پشت پرده مذاکرات نمایندگان ایران و آمریکا را افشا کرد. وی که پیش از این در هفته نامه 9 دی هیچ مانعی برای انتشار مطالب خود نداشت، با توقیف نشریه اش اکنون در صحن علنی مجلس شورای اسلامی هیچ مانعی برای انتشار مطالب خود ندارد. به همین خاطر وی روز گذشته به آن بخش از اتفاقاتی که نه جلوی دوربین‌ها که در راهروی هتل‌ها و ساختمان‌های محل برگزاری مذاکرات میان ایران و آمریکا اتفاق افتاد، اشاراتی داشت. از جمله این که وی گفت: وندی‌شرمن ادعا می کند که به آقای ظریف نزدیک شده و آنها همدیگر را با نام کوچک صدا می‌کنند و درباره مسائل خصوصی یکدیگر صحبت می‌کنند.

وی نگفت که وندی شرمن این سخنان خصوصی را به چه کسی گفته است. موضوعی که نشان می‌دهد خانم شرمن با او (یعنی همون کسی که این سخنان را به رسایی رسونده) نیز رابطه ای خصوصی دارد.برچسب ها : حمید رسایی , رسایی , ظریف , وندی شرمن , آمریکا , انرژی هسته ای , رابطه ,
دسته بندی : جامعه و سیاست ,
 

تروریست‌ها زبان سلاح می‌فهمند نه دیپلماسی

نویسنده : حامد نوری | تاریخ : 11:37 ق.ظ - پنجشنبه 7 فروردین 1393


جمشید دانایی فر، سرگروهبانی كه به اسارت گرفته شده بود كشته شد، درحالی كه نتوانست نوزاد تازه متولد شده‌اش را در آغوش بگیرد.
جمشید دانایی فر مرد درحالی كه برخی مقامات ایرانی امیدوار بودند خبر كشته شدن وی تایید نشود. اما سخنگوی این گروه تروریستی اعلام كرد كه با وجود مخالفتش با حكم اعدام، اما دانایی‌فر را جیش‌العدل اعدام كرد.
جمشید دانایی‌فر مرد، در حالی كه مشخص نیست چه كسی مسئول حفاظت از او بود؟ چه كسی مسئول نجات و آزادی‌اش بود؟ چه كسی مسئول نجات و آزادی سایر اسیران است؟ آیا وزارتخارجه مانع از انجام عملیات سپاه برعلیه تروریست‌ها شده؟
مگر نه اینكه كشتن یك نفر كشتن همه انسان‌هاست؟ یك سرباز ایرانی كشته شده است. آیا نباید گفت كه كشتن این سرباز كشتن همه سربازان وطن بود؟ پس سوال اینجاست كه در این ماجرا چه كسی مسئول كشته شدن و عدم آزادی این اسیران است؟
برچسب ها : جمشید دانایی فر , 5 سرباز ایرانی , شهید , جیش العدل , ریگی ,
دنبالک ها : منبع ,
دسته بندی : جامعه و سیاست ,
 

تلاش دولت برای زندگی راحت تر و نگرانی کمتر مردم است

نویسنده : حامد نوری | تاریخ : 09:38 ق.ظ - جمعه 1 فروردین 1393رییس‌جمهور در پیام نوروزی سال ۱۳۹۳ هجری شمسی ضمن تشریح عملکرد و دستاوردهای دولت تدبیر و امید در سال گذشته، بر ضرورت همدلی همگان در راستای پاسداشت هویت ایرانی‌ و اسلامی ‌و ایجاد فضای رشد فرهنگ در جامعه‌ تاکید کرد و گفت: همه تلاش دولت این است که مردم زندگی راحت‌تر، نگرانی کمتر و نسبت به آینده کشور و فرزندان‌شان مطمئن‌تر باشند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در متن کامل پیام نوروزی حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به شرح زیر است:
برچسب ها : روحانی , پیام نورورزی , سال 1393 , آینده , ایران , ژنو , زندگی بهتر ,
دسته بندی : عمومی ,
 

آخرین مطالب

» اعتراض خانواده ی ماندلا به مجموعه ی «شمعدونی»!! ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» علت تشکیل سراب چیست؟ ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» چرا آب بی‌رنگ است؟ ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» چرا بعضی وقت‌ها حس می‌کنیم صحنه‌ای از زندگی روزمره خود را در خواب دیده‌ایم؟ ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» 29روش برای خلاق ماندن ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» حکایت جالب ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» قانون الگوی زیر را کشف کنید! ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» عدد نوزده در قرآن ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» آنچه به موفقیت می انجامد ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» مستطیل طلایی ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» یه شگفتی کوچولوی ریاضی!! ( شنبه 12 اردیبهشت 1394 )
» شاخص موفقیت ( جمعه 11 اردیبهشت 1394 )